IMENIKLOŠKI POTOK 1318VPISI 138V POŠTNEM OBM. 110POŠTNA OBM. 2PONEDELJEK, 19. OKTOBER 2026
eMesto.si/Omrežje lokalne skupnosti/Imenik podjetijPonedeljek, 19. oktober 2026·SL
V ŽIVO
Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Loški Potok.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Loški Potok.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520
Verificiran zapis · Imenik 2026

Lesna Loški Potok Z.b.o., zadruga

Glavna dejavnost: Storitve za gozdarstvo. Sedež na Hrib-Loški Potok 017, Hrib-Loški Potok, 1318 Loški Potok. Status aktivno po AJPES.

Matična 6997988000
Davčna 49411942
SKD 02.400
Vpis 25. 1. 2016
Status
Aktivna
poslovni register
Prihodki
177.745 €
leto 2025
Vpis
25·01·16
10 let v poslu
Pravna oblika
zadruga
zadr.
Naselje
Hrib-Loški Potok
1318 Loški Potok
Občina
Loški Potok
1318 · Loški Potok
Panoga
Gozdarstvo
klasifikacija
SKD
02.400
Storitve za gozdarstvo
O podjetju · sinopsis

Lesna Zadruga Loški Potok Z.b.o. opravlja dejavnost storitve za gozdarstvo s sedežem v občini Loški Potok. Profil je verificiran v AJPES Poslovnem registru Slovenije in dopolnjen iz 2 javnih virov ter prikazan v občinskem imeniku eMesto.

Podjetje je registrirano na naslovu Hrib-Loški Potok 017, Hrib-Loški Potok, 1318 Loški Potok, vpis v register pa sega v 25. 1. 2016. Glavna dejavnost po klasifikaciji SKD 02.400 je storitve za gozdarstvo.

Pravna oblika podjetja je zadruga (zadr.). Panoga, v katero je uvrščeno, je Gozdarstvo. Klasifikacija po SKIS je S.11002 - Nacionalne zasebne nefinančne družbe. Status v javnem registru je aktivno.

Glavna dejavnost: Storitve za gozdarstvo · Panoga: Gozdarstvo · Velikost: 1 zaposlen

Fotografijačaka na lastnika
Foto · prostorLastnik profila lahko naloži fotografijo objekta, ekipe ali izdelka. Privzeto se prikazuje izvleček iz registriranih podatkov.
Klasifikacija
KodaKlasifikacijaOpisVir
02.400SKD · glavna dejavnostStoritve za gozdarstvoAJPES
S.11002SKIS · sektorNacionalne zasebne nefinančne družbeSURS
—PanogaGozdarstvoklasifikacija
SI-1318Poštno območjeLoški Potok · Hrib-Loški PotokPošta Slovenije
Poslovanje in lastništvo

Po velikosti se podjetje uvršča med mikro enote.

Sprememba prihodkov · do 3 zadnja leta
Rast +15,3 %
2023–2025 · 154.188 € → 177.745 €
Zadnja letna sprememba
Padec −9,1 %
2024–2025 · 195.618 € → 177.745 €
Prihodki na zaposlenega · 2025
Ni podatka
Za izračun potrebujemo prihodke in več kot 0 zaposlenih za isto leto.
Postavka (EUR)202320242025
Celotni prihodki154.188195.618177.745
Celotni odhodki140.341180.702145.306
Kapital121.638136.358156.644
Sredstva701.322728.025731.612
Povprečna bruto plača156510992202
VlogaOseba ali družbaDelež
predsednik zadrugeBenčina Ivan
DirektorŠega Darko
  • DDVzavezanec · SI49411942
  • TRRni v blokadi · 1 račun (DELAVSKA HRANILNICA d.d. LJUBLJANA)
  • Davčni dolgni davčni dolžnik
  • Insolvenčni postopkini v postopku
  • Registrski organOkrožno sodišče Ljubljana

Vir: AJPES (poslovni register, letna poročila, transakcijski računi) in FURS prek poslovnega registra CompanyWall Business, prebrano 9. 10. 2026. Zneski v evrih, brez centov.

Javna sredstva

Od proračunskih uporabnikov in drugih zavezancev po ZDIJZ je podjetje v obdobju januar 2015 – avgust 2026 prejelo skupaj 2.020.659 € od 12 plačnikov. V zadnjih 12 mesecih s podatki (september 2025 – avgust 2026) 132.710 € od 5 plačnikov.

Leto2017201820192020202120222023202420252026 · 8 mes.
Prejeto (EUR)599.612268.274123.631132.747165.522118.216127.365182.662213.14889.482
Plačnikov4675665765
Največji plačniki · zadnjih 12 mesecev
PlačnikZnesek (EUR)Delež
OSNOVNA ŠOLA DR. ANTONA DEBELJAKA Loški Potok36.79827,7 %
Občina Loški Potokobčina36.58727,6 %
Dom Grosuplje32.85324,8 %
POŠTA SLOVENIJE d.o.o.20.54815,5 %
ZDRAVSTVENI DOM RIBNICA59234,5 %
Največji plačniki · januar 2015 – avgust 2026
PlačnikZnesek (EUR)Delež
MZI518.21025,6 %
Občina Loški Potokobčina356.52317,6 %
OSNOVNA ŠOLA DR. ANTONA DEBELJAKA Loški Potok289.19414,3 %
Dom Grosuplje252.66312,5 %
SiDG d. o. o.240.62111,9 %
POŠTA SLOVENIJE d.o.o.171.8378,5 %
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA KMETIJSKE TRGE IN RAZVOJ PODEŽELJA80.5264 %
BORZEN, d.o.o.62.5003,1 %

Vir: Komisija za preprečevanje korupcije, erar.si (CC BY 4.0), zbirka Transakcije. Prikazana so prejeta plačila, ne le subvencije. Zneski so združeni po mesecu plačila, ne po datumu računa. Podatki so naloženi za 137 mesecev.

Stik s podjetjem

Stik z Lesna Loški Potok Z.b.o., zadruga

Sporočilo gre neposredno do lastnika profila · Odgovor v 24–48 h · Brez sledilcev, brez deljenja podatkov

05 · Vrsta povpraševanja
Odgovor v 24–48 hBrez posrednikov. Neposreden stik s podjetjem.Podatki se ne prodajajo tretjim osebam.
Register v številkah
Letni pregled · oktober 2026Vir: AJPES Poslovni register Slovenije
Matična
6997988000
enolični identifikator
Davčna
49411942
davčni identifikator
Pošta
1318
Loški Potok
Viri
2
AJPES Poslovni register Slovenije

»Manjka kaj o vašem podjetju?

Pošljite nam podatke in jih bomo dodali. Brez obrazcev, brez prijav · samo pošljite nam popravke po e-pošti. Vaš profil dopolnimo v 24 urah.

V okolici · Loški Potok 1318

Podjetja v istem lokalnem gospodarskem okolju.

PodjetjePravna oblikaNaseljeMat. št.PoštaStatusProfil
RERiko Ekos Industrija Ekoloških Strojev, d.o.o.d. o. o.Mali Log57733850001318AktivnoOdpri →
ATAnis Trend Proizvodnja, Trgovina In Storitve, d.o.o.d. o. o.Mali Log57859790001318AktivnoOdpri →
SCSi - Core, Trgovina, d.o.o.d. o. o.Travnik16472610001318AktivnoOdpri →
PSPetrol, Slovenska Energetska Družba, D.d., Ljubljana, Poslovna Enota Bs Loški PotokdrugoMali Log50257960631318AktivnoOdpri →
PSPoslovni Sistem Mercator D.o.o., Poslovna Enota 101199 Market Hrib Loški PotokdrugoHrib-Loški Potok53002312021318AktivnoOdpri →
DPDuriart, Proizvodnja, Inženiring In Trgovina, d.o.o.d. o. o.Podpreska19923840001319AktivnoOdpri →
OŠOsnovna Šola Dr. Antona Debeljaka Loški PotokdrugoPodpreska50874220011319AktivnoOdpri →
Imenik na zemljevidu

Loški Potok · vse na svojem mestu.

Podjetja, društva, dogodki, razpisi in občinske točke · vse na enem zemljevidu. Trenutni profil je označen s črno-rumenim oznako.

138 aktivnih vpisov · v živo
138 aktivnih · občinski imenik AJPES PRS · svežina dnevno
Zemljevid se nalaga …
N
500 m
Ste lastnik tega podjetja?

Postanite del digitalnega omrežja občine.

Povežite podjetje z občino, prebivalci in lokalnim okoljem.

Dopolni profilDodaj dejavnostiPoveži podjetjeObjavi ponudboAktiviraj lokalno stranSpletna stranDomenaPoštni predaliTrgovinaMobilna aplikacijaMarketplace
Pošljite povpraševanje
Zagotovimo vam pravo digitalno prisotnostDigitalne platforme d.o.o.040 502 520
Po prejemu povpraševanja vas kontaktiramo v 2 delovnih dneh. Brez vstopnih stroškov, brez vezave.